Kemer Dünyası http://http://www.kemerdunyasi.com tr-tr noreply@ganipara.com Copyright 2019 Bağlama Kuşak Bayan Kemer Modelleri http://www.kemerdunyasi.com/blog/baglama-kusak-bayan-kemer-modelleri http://www.kemerdunyasi.com/blog/baglama-kusak-bayan-kemer-modelleri 2010 yılından bu yana bayan kemer modasının en önemli kemer modellerinden olan bağlama bayan kemeri yaz - kış her sezonda bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından.
     Toplamda 220 cm uzunluğa sahip bağlama kemerimizin geniş kısmı öne geliyor ve bel çevresinde bir tur attıktan sonra ister tam ortada ister yanda olacak şekilde isteğe göre bağlanabiliyor.
     Standart beden ve delik olayı olmadığı için 34 beden ile 42 beden aralığında rahatlıkla kullanılabiliyor.
     Gömlek üstünde , tunik üstünde rahatlıkla kullanılabilen bağlama bayan kemeri giyim tarzınız ne olursa olsun kesinlikle şıklığınızı tamamlayacak bir aksesuar.
     En moda kemer modellerini en uygun fiyata sizlere sunmayı hedefleyen Kemer Dünyası , 2010 yılından bu yana bağlama bayan kemeri modelini 19,90 TL ye kargo ücretsiz olarak beğeninize sunuyor.
     SİYAH - KAHVE - TABA - KIRMIZI - LACİVERT - VİZON - PUDRA - GRİ - YEŞİL - BEYAZ renklerinde bulabileceğiniz kemer sezon renklerine uyarlanarak günün renk trendlerinde de satışa sunuluyor.

]]>
Fri, 13 Oct 2017 13:36:38 +0000
Deliksiz Otomatik Tokalı Erkek Kemer Modelleri http://www.kemerdunyasi.com/blog/deliksiz-otomatik-tokali-erkek-kemerleri http://www.kemerdunyasi.com/blog/deliksiz-otomatik-tokali-erkek-kemerleri Bel rahatlığınızı düşünülerek yapılmış otomatik tokalı erkek kemerleri aynı zamanda şıklığıyla gözünüzü alıyor.
     Kemerin ucundaki plastik mekanizma sayesinde kemer belinize milim milim oturuyor ve çok rahat bir şekilde ayarlama yapabiliyorsunuz.
     Ayrıca otomatik toka kemerlerde delik olmadığı için kullandığınız yerde iz yapma durumu da olmuyor ve bu sayede kemerinizi ilk aldığınız gün ki gibi kullanıyorsunuz.
     Kemer Dünyası olarak otomatik kemer modelinin piyasadaki en kaliteli olanını siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Kemer yerli üretimde pahalıya mal olduğu için ve aynı görüntü yakalanmadığı için ithal olarak tedarik ediliyor.

]]>
Fri, 13 Oct 2017 13:14:04 +0000